Trendin Yeni Aktörü Samsung Convertible Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı !

Geçtiğimiz yıl Apple’ın piyasaya açtığı kablosuz sarj cihazının rakipleri her geçen gün artıyor. İlk aşama lüks gibi gözüken Apple’ın bu cihazın alışkanlıklarımıza girmesi ile beraber neredeyse ihtiyaç haline gelmeyi başardı. Tabi ki Apple’ın eceli rakibi Samsung bu gelişmeye sessiz kalmadı ve Samsung Convertible Kablosuz Şarj cihazlarını piyasaya sundu. Gün geçtikçe çeşitliliği artan bu kablosuz cihazlar bizlere kullanım kolaylığı yaşattığı kabul görülen bir gerçek.

Herhangi bir kablo bağlantısına gerek kalmadan telefonunuzu pedin üzerine yatay bir şekilde koyarak şarj almasını sağlayabilirsiniz. Samsung marka bir telefonunuz var ise ve Apple’da olduğu gibi telefonunuzu bu şekilde şarj etmek istiyor iseniz imdadınıza Samsung Convertible kablosuz hızlı şarj Cihazları koşuyor.

Cihazın 227 gram ağırlığında 117.4 x 28.6 x 117.4 mm boyutunda olduğunu da belirtelim. Ayrıca cihaz Galaxy Note 8 , Galaxy S8+, Samsung  S8, S6, S7 edge cihazlarına uyumluğu olduğunu eğer bu cihazlardan daha düşük model bir cihazınız var ise çıkış dönüştürücü bir aparat ile cihazınızı kullanabileceğinizi de ekleyelim.

Bu teknolojiden yararlanmak istediğiniz ve fiyat araştırması yaptığınız takdire şarj cihazının MSRP fiyatının 89.99 Dolar olduğunu göreceksiniz. Peki bu fiyat sizin bütçemizi aşıyorsa ne yapmamız gerekiyor sorunun cevabı çok kolay! Tek yapmamız gereken kolları biraz sıvamak olacaktır.

37 Türk Lirası ile 300 Türk Lirası arasında geniş bir fiyat portföyüne sahip olan kablosuz şarj cihazına Ebay ve Amazon’dan da uygun fiyatlara ulaşmak mümkün fakat burada da karşımıza önemli bir sorun çıkıyor; Cihaz ne kadar kaliteli?  37 Türk Lirası da olsa kimse bu parayı çöpe atmak istemez. Ayrıca telefonuma bir zarar gelir mi düşüncesi de kafaları karıştırmıyor değil. Ucuz etin yahnisi olmaz derken Atalarımızın bir bildiği vardır fikrini yabana atmamakta fayda var.

Bir Cevap Yazın