Motorola’nın Yaramaz Çocuğu G6 Plus’a Ait Görüntü Sızdırıldı!

Motorola’nın yaramaz çocuğu Moto G6 Plus’un renkli dünyasını dışına vurmuş gibi gözüküyor. Anlaşılan android dünyasında pek de alışa gelmediğimiz renkler ile Moto G6 Plus farkını koyacağa benziyor. Özellikle cam mavisi ve lacivert seçenekleri dikkatlerden kaçmayacak güzellikte.

 

 

Son zamanlarda telefon furyası olan arkada çift kamera özelliği Moto G6 Plus cihazında da hayat bulmuşa benziyor. Tasarımda üste konulan çift kameranın göze, aşağısında ki flashın ise ağıza benzemesi bir insan yüzünü anımsattığı gerçeği ile tırtıklı çerçeve eklentisiyle ayrı bir estetik hava kattıkları aşikar. Motorola logosu ise sevimli yüzümüzün hemen aşağısında yer almış gözüküyor.

Arka tarafta göremediğimiz hoparlörler G serisinin bir önceki cihazı G5 Plus’ta olduğu gibi cihazın alt kısmında bulunduğunu tahmin etmek çokta zor değil.

Ön tarafa baktığımız zaman parmak okuyucu için bulunan tuş Motorala’nın önceki serilerinde de olduğu gibi ana ekrana dönme gibi fonksiyonu bulunmadığını düşünüyoruz. Parmak okuyucusunun hemen üstüne marka yazılmış. Bizce Motorola kendi markasını bu kadar göz önünde bulundurmayı sevmiyor. Saf android kullanması dertsiz başına dert almama politikasını devam ettirmiş gözüküyor.

Teknik kısım söz konusu olduğunda, Snapdragon 630 yonga seti ve 3.250 mAh pil ile 5.93 inç ekranı gösterebileceği söylentisi bulunmakta. Gemide Android 8.0 Areo ile geleceğe ve Android 9 çıkması ile güncellemeyi alacağa benziyor. Muhtemelen cihaz Şubatın 26’sında düzenlenecek olan MVC 2018 etkinliğinde tanıtılacak!

Bir Cevap Yazın