Google, Pixel Cihazını Kullanıcılara Göre Gelliştiriyor!

Google’ın daha önce Samsung, Huawei, LG gibi teknoloji devleriyle ortak olarak çıkardığı saf android arayüzüne sahip Pixel serisinin, dün Reddit’te açtığı konuyla kullanıcılara cihazın arayüzünün kullanışı ne yönden aksattığını ve onların telefonlarını nasıl yapılandırdıklarını sordu. Yani kısacası teknoloji devi şieketin bu serisini daha önce kullandıysanız veya kullanıyorsanız karşılaştığınız sorunları veya isteklerinizi Google’ın açtığı bu konuda bildirebiliyorsunuz.

Google’ın beklediği bazı örnek geri bildirimler;

  • Kendi kendini yönetmesini istediğiniz ayarlar
  • Daha öncesinde telefonda bulunmasını çok istediğiniz özellikler
  • Halihazırda olan bir özelliğin veya ayarın daha da işlevselleşmesi ve zekileşmesi

pixel technofeat.net

Google’ın böyle bir karar almış olması muhteşem birşey. Sonuçta bu cihazı kullanacak kişilerin bir kısmı da Reddit’te yorum yapanlar ve kullanıcının kullanacağı cihaza istediği özelliklerin ve ayarların bulunmasını istemesi en doğal hakkı. Keşke bu olay diğer teknoloji devleri arasında da artsa. Google Reddit’te açtığı konuya bakılırsa henüz Google bu cihazı tanıtmaya hazır olmadığını gösteriyor.

Sizlere önerimiz Google’ın gerçekleştirmiş olduğu bu geri bildirim olayına katılmanız yönünde. Malum Reddit muazzam büyüklükle ve tanınmış bir forum…

Buyrun size link:  https://www.reddit.com/r/GooglePixel/comments/80flkq/collecting_feedback_related_to_settings_and/

Bir Cevap Yazın